Nemoci

Na této stránce se chci zmínit o nemocech, u nichž cítím, že k nim mám co říct.

Pokud máte pocit, že s nemocí je třeba bojovat, tak to není dobrý pocit. A je to jen důkaz toho, že jste zatím nic nepochopili. Nemoc je potřeba přijmout a pochopit a ona odejde sama. Milujte ji a poděkujte, že vám ukazuje cestu. Podívejme se ale nejprve proč nemoc přichází a jaký má pro nás význam.

Nemoc není něco co na vás „náhodou“ skočí. Je to výsledek vašeho špatného myšlení, špatného vnímání světa, trápení, stresu, nenávisti, neodpouštění atd.
Nemoc vám říká, že něco ve vašem životě je špatně, že žijete v rozporu s vesmírnými zákony. Proto byste jí měli být vděční a poděkovat jí za toto upozornění. Když pochopíte proč přišla a uděláte nápravu, sama odejde, protože její poslání bylo naplněno.
Pokud však neposloucháte, utlumíte její symptomy chemickými léky, ozve se dříve nebo později s větším důrazem nebo jinou formou. A pokud jste stále hluší a nechápaví, skončíte jednou ……. Doplňte si sami.

Nemoc je jako kontrolka v autě. Když nedáte na její upozornění, časem se vám zadře motor nebo přestanou fungovat brzdy nebo něco jiného.
Zajímavé je to, že nikdo kontrolku v autě kladivem nerozbije, když začne svítit. Ale kontrolku svého zdraví většina lidí běžně přebíjí antibiotiky, brufenem a podobnými prostředky. A pak se diví, že se jim zadřel motor a ještě si stěžují na nepřízeň osudu, náhodu, dědičnou nemoc nebo neschopnost lékařů.

O nemoci si můžete poslechnout také ve velmi poučném videu   Mudr. Jana Hnízdila.